WYCIECZKA! – wydarzenie, na które dzieci czekają z ogromną niecierpliwością. Tym razem, na swoją przygodę, wybrały się dzieci z grupy 4-latków. Punktem docelowym ich wyprawy, były dinozaury w Zatorze. Ileż było emocji! Ogromne gady; ruszające się, wydające odgłosy i spacer między nimi… Dzieci odwiedziły również park owadów oraz park mitologii. Nie zabrakło dobrej zabawy na karuzelach i podskoków na trampolinach. To była bardzo przyjemna i udana wyprawa.
Zapraszamy do grupowej galerii zdjęć.




