Dzień mamy i taty w przedszkolu!
Jako pierwsze z rodzicami spotkały się dzieci z grupy 4-latków. Zaproszeni rodzice zajęli miejsca, a mali aktorzy wystąpili na scenie. Wszyscy mieli okazję przenieść się do lecznicy zwierząt i zaczerpnąć rady od pana doktora. Dzieci, składały również swoim rodzicom serdeczne życzenia i wręczyły upominki nawiązujące do treści przedstawienia.
Drodzy Rodzice, niech zdrowie zawsze Wam dopisuje, a Boże błogosławieństwo, niech towarzyszy Wam cały czas.




