Dziś nasze przedszkolaki z grupy 4-latków, zamieniły się w aktorów. Dzieci, wspólnie z s. Leoniką, zaprosiły nas wszystkich na przedstawienie pt.:”Ptasią lecznica”. Z wielkim zaangażowaniem i piękną dykcją, dzieci wypowiadały swoje kwestie, a Pan Doktor udzielał trafnych porad lekarskich. Wszystkie przybyłe do Lecznicy ptaki, otrzymały stosowne zalecenia zdrowotne. Każde polecone lekarstwo pochodziło z leśnej apteki, podkreślając, że w naturze ukryte jest wielkie bogactwo służące zdrowiu.
Bardzo dziękujemy naszym kolegom i koleżankom, za piękne przedstawiony program.
Zapraszamy do Galerii/ Wydarzenia wspólne.




